График допълнителен час за работа с документация и
родители. 2 срок 2020/2021

ПОНЕДЕЛНИК

14.30 – 15.15  Светлин Одаджиев           
14.30 – 15.15  Галя Турлакова                                              
14.30 – 15.15  Илиан Кавалов                                                           
16.15 – 17.00  Христиана Симеонова

ВТОРНИК

14.30 – 15.15  Мария Василева
15.15 – 16.00  Красимир Кръстев
16.15 – 17.00  Христо Дончев

СРЯДА

15.15 – 16.00  Габриела Василева
16.15 – 17.00  Йордан Кирчев

ЧЕТВЪРТЪК

14.30 – 15.15  Цвета Абрашева
14.30 – 15.15  Даниела Христова
14.30 – 15.15  Людмила Бозукова
14.30 – 15.15  Цветанка Бонева
15.15 – 16.00  Добринка Петрова
16.15 – 17.00  Цветелинка Петкова

 

График за консултации
2 срок 2020/2021

ПОНЕДЕЛНИК

14.30 – 15.15 Христо Дончев
14.30 – 15.15 Мария Василева

ВТОРНИК

14.30 – 15.15 Светлин Одаджиев
14.30 – 15.15 Красимир Кръстев
14.30 – 15.15 Христиана Симеонова

СРЯДА

14.30 – 15.15 Инна Станева
14.30 – 15.15 Людмила Бозукова
14.30 – 15.15Цветанка Бонева
14.30 – 15.15 Димитър Димитров
14.30 – 15.15 Габриела  Василева
14.30 – 15.15 Цветелинка Петкова

ЧЕТВЪРТЪК

14.30 – 15.15 Галя Турлакова
14.30 – 15.15 Добринка Петрова
14.30 – 15.15 Деница Цонева
14.30 – 15.15 Теньо Тенев
14.30 – 15.15 Илиан Кавалов

ПЕТЪК

14.30 – 15.15 Цвета Абрашева
14.30 – 15.15 Даниела Христова
14.30 – 15.15 Йордан Кирчев

График дежурства
2 срок 2020/2021

ПОНЕДЕЛНИК

Главен дежурен: Илиан Кавалов
дежурни: Димитър Димитров, Христо Дончев, Теньо Тенев

ВТОРНИК

Главен дежурен: Мария Василева
дежурни: Людмила Бозукова, Инна Станева, Христиана Симеонова

СРЯДА

Главен дежурен: Светлин Митрев
дежурни:Цвета Бонева, Габриела Василева, Даниела Христова

ЧЕТВЪРТЪК

Главен вежурен: Добринка Петрова
дежурни: Деница Цонева, Стоян Събчев /Валентина Христова – замества след 12-04-2021/, Ивелина Кюркчиева

ПЕТЪК

Главен дежурен: Цветелинка Петкова
дежурни: Галя Турлакова, Цвета Абрашева, Красимир Кръстев

Дежурството започва от 7.45 ч. и приключва в 14.30ч. През всеки свободен час се стои на коридора. Главният дежурен попълва дневника за дежурство.

График за заключване на училището
2 срок 2020/2021

ПОНЕДЕЛНИК

Йордан Кирчев  

ВТОРНИК

Людмила Бозукова – Галя Турлакова

СРЯДА

Светлин Митрев – Габриела Василева

ЧЕТВЪРТЪК

Христо Дончев – Светлин Митрев

ПЕТЪК

Деница Цонева – Йордан Кирчев

График за контролни и класни
2 срок 2020/2021

  Свалете файла от тук

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok